אסטרטגיות פיננסיות

אסטרטגיה פיננסית היא אבן היסוד בכל תוכנית והיא מאפשרת להוציאה מן הכוח אל הפועל . נדרשת מלאכת מחשבת מדויקת ,בחירת נכסים ואפיקי השקעה כאלו ,שבהסתברות גבוהה ,יובילו אותנו אל יעד התשואה הנדרש תוך  ניהול סיכונים קפדני . 

חשיבות האסטרטגיות הפיננסיות בתכנון הפיננסי הכולל היא עצומה, שכן בעזרת יצירת אסטרטגיה פיננסית מותאמת אישית כזו שלוקחת בחשבון את אופיו ויחסו לסיכון וכמובן את פוטנציאל ההכנסה של משק הבית אל מול הנכסים שנצברו נוביל אותו לעמוד ברוב יעדי חייו 

מניסיוננו ישנן 3 אסטרטגיות פיננסיות מרכזיות : 

אסטרטגיות פיננסיות

אסטרטגית שימור – מתאימה ללקוחות ,שהונם הצבור מספיק על מנת להגשים את יעדי חייהם ,ולכן אין צורך לקחת סיכוני השקעה מיותרים אלא לשמר את הקיים .האסטרטגיה שנפעיל תהיה שימור הון והעברת נכסים לדור הבא בדרך יצירתית תוך מזעור חבויות המס.

האסטרטגיה מתאפיינת בסיכון נמוך ובתנודתיות נמוכה .

 

אסטרטגית תזרים – מתאימה ללקוחות שמבקשים לייצר הכנסה נוספת שתשפר את רמת חייהם ולכן האסטרטגיה תבוסס על מכשירים פיננסיים שמאפשרים הכנסה מחזורית קבועה ומתאפיינת ברמת וודאות גבוהה ובסיכון נמוך .

האסטרטגיה מתאימה בעיקר לפורשים המבקשים תזרים חודשי נוסף על קצבאות הפנסיה שלהם.  מומלץ לפנות אלינו טרם פרישה על מנת לתכנן ולמזער את חבויות המס .

 

אסטרטגית צמיחה – מתאימה ללקוחות צעירים שרחוקים מפרישה או לכאלו המעוניינים להצמיח את נכסיהם הפיננסיים תוך לקיחת סיכון מושכל .לקוחות ,שהפער בין ההון הנדרש להשגת יעדי חייהם גבוה מההון הצבור חייבים לאמץ אסטרטגיה זו.

האסטרטגיה מתאפיינת בפיזור רחב של אפיקי השקעה סקטוריאלי מטבעי ואלטרנטיבי. ניהול הסיכון באסטרטגיה זו דורש מידה רבה של תשומת לב וזהירות .

אנו מזמינים אתכם להיכנס לעמוד סיפורי מקרה באתר ולוודא יישום הלכה למעה של אסטרטגיות אלו .

נשמח לעזור בכל שאלה

שדה אליהו 2 , ראשון לציון
ראשון לציון 7528863

טלפון: 03-9520400
וואטסאפ: 054-2370400
פקס: 03-9520300

מייל: info@adar-fin.co.il
בימים א' – ה'
בין השעות 17:00 – 08:00

הצטרפות לניוזלטר

הצטרפו עכשיו לקהילת הניוזלטר שלנו וקבלו עדכונים  על חדשות אירועים וטיפים.