השקעה באשראי חוץ בנקאי P2P השקעה אטרקטיבית למלווה, נוחה וכדאית ללווה.

אם אתם צריכים כסף כאן ועכשיו, כנראה שתפנו לבנק שלכם או לחברות כרטיסי האשראי , ובמקרה הגרוע יותר לחברות בשוק האפור ותקבלו את הסכום לו אתם זקוקים בריביות של 12% ומעלה. מהצד השני, אם יש לכם סכום כסף פנוי להשקעה, כנראה שתפקידו אותו בפיקדון בבנק, או שתפנו להשקעה בנדל"ן או בשוק ההון עם רמת סיכון גבוהה שלא תמיד מצדיקה את התשואה הנמוכה (בטח בשנים 2015+2016) .

עכשיו יש פתרון המפגיש את הלווים והמלווים היוצר יתרון הן ברמת התשואות והן ברמת אחוזי הריבית על ההלוואות, הכוכב העולה בשמי ההשקעות האלטרנטיביות בארץ ובעולם – השקעות P2P ,כאשר זהו אפיק השקעה צומח שאינו בעל מתאם לשוק ההון !

להלן תשובות שנשאלנו על ידי לקוחותינו :

מה זה בעצם השקעה באשראי חוץ בנקאי P2P?

מדובר על פלטפורמה אינטרנטית המפגישה לווים ומלווים מפגש להלוואות חברתיות. המלווים מחפשים להשקיע את כספיהם בתשואה נאה והלווים מבקשים לקבל הלוואות בתנאים גמישים ובריביות אטרקטיביות מבלי להיות תלויים בבנקים.

 סכום ההשקעה המינימאלי עומד על כ-50,000 ₪

הרעיון להלוואות חברתיות .

הרעיון להלוואות חברתיות צמח לראשונה באנגליה והתפשט לארה"ב ויתר חלקי העולם, כאשר עשרות אלפי פלטפורמות מייצרות את המפגש העסקי חברתי. האינטרנט והטכנולוגיה מאפשרים ליישם בקלות ובזריזות מיזמים רבים ולהוציאם לפועל.

קצב הצמיחה של השקעה באשראי החוץ בנקאי בישראל מגיע לכדי 50 מיליון ₪ מידיי חודש והוא צומח בקצב מהיר .בתקופות בהן שוק ההון תנודתי מעדיפים משקיעים לפזר את השקעתם גם באפיק זה .

איזו תשואה אקבל על כספי השקעה?

הריבית המרבית אותה ישלמו הלווים עומדת על 9% ומשך ההלוואה עד 24 חודשים. התשואה הממוצעת נטו למלווה לפני מס מתקרבת ל 6%-7% לשנה.

מתי מקבלים את התשואה?

היתרון המרכזי למלווה בהשקעה זו היא היכולת לייצר הכנסה חודשית. התשואה השנתית תחולק מידי חודש ומאפשרת להגדיל את ההכנסה השוטפת שלו.

כמה מס נשלם על ההשקעה באשראי חוץ בנקאי?

 בניגוד להשקעות מסורתיות המחייבות 25% מס רווחי הון ,המס הנדרש בהשקעה זו עומד על 15% בלבד היות ומדובר על השקעה שקלית ולא צמודה .

מהם הסיכונים בהשקעות אלו ?

המבחן האמיתי של חברות האשראי קשור למערכות חיתום וסינון הפועלות בטכנולוגיה מתוחכמת המגינה על המלווה , החלק הארי של ההלוואות נדחות עקב חוסר כשירות של הלווים בעוד הלווים שאושרו מחוייבים להציג בטוחה להלוואה .

על מנת להעניק  ללקוחותינו ביטחון גבוה יותר בהשקעתם יצרנו עבורם סדרת בטחונות כמפורט להלן :

כנגד כל הלוואה נדרשים  100% בטוחות ! ההלוואות ניתנות אך ורק לצורך רכישת רכב / נדל"ן / השקעה בדם טבורי – ולפרקי זמן קצרים .
 ההלוואה מפוזרות בין 200 עד 500 לווים שונים, כך שאם אחד מהלווים מתקשה להחזיר את ההלוואה שלו, הפגיעה בתשואה שולית .
כספי ההשקעה עוברים אך ורק דרך נאמן ומהנאמן ללווים.

 

לסיכום , הצמיחה ההולכת וגוברת באפיק זה הובילה להסדרה רגולטורית לטובת המלווים והלווים ומתוך כוונה לייצר תחרות מול הבנקים וחברות האשראי . יחד עם זאת כל מכשיר מגלם סיכון והוא לא מתאים לכל אחד .                                                כמתכננים פיננסיים אנו מנהלי הסיכון של הלקוח ולכן מייצרים מערכת של הגנות שתשפר את אפיק ההשקעה ותפחית את הסיכונים .אנחנו מלווים את ההשקעה ומבצעים בקרה מתמשכת .

הואיל והאשראי החוץ בנקאי אינו מותאם או מושפע משוק ההון אנו מבצעים  שילובים מעניינים ללקוחות שלנו ומסייעים להם למנף את התשואות בקופות הגמל וקרנות ההשתלמות תוך הורדת הסיכון באופן משמעותי .

 

למעוניינים לקבל פרטים נוספים

ניתן לשלוח מייל  finance@adar-fin.co.il

או בטלפון 03-9520400 שלוחה 1

נשמח לעזור בכל שאלה

שדה אליהו 2 , ראשון לציון
ראשון לציון 7528863

טלפון: 03-9520400
וואטסאפ: 054-2370400
פקס: 03-9520300

מייל: info@adar-fin.co.il
בימים א' – ה'
בין השעות 17:00 – 08:00

הצטרפות לניוזלטר

הצטרפו עכשיו לקהילת הניוזלטר שלנו וקבלו עדכונים  על חדשות אירועים וטיפים.