לאילו לקוחות מתאים תכנון פיננסי?

למי מתאים תכנון פיננסי?

בספרו "לא רציונאלי ולא במקרה " מציג פרופ' דן אריאלי לסטודנטים שאלות בתחום הפיננסי מתוך כוונה לבחון את דרך החשיבה ודרך קבלת ההחלטות בתחום הכלכלי. מסתבר שגם סטודנטים שרמת המשכל שלהם גבוהה מהממוצע נוטים לקבל החלטות באופן אינטואיטיבי ומבצעים טעויות מהותיות בעת קבלת החלטות כלכליות.
התכנון הפיננסי הוא מתודולוגיה מוסדרת של התנהלות כלכלית שוטפת ויעילה והוא תקף לכל לקוח בכל גיל, מצב משפחתי ומצב כלכלי. התכנון מסייע לכל לקוח להימנע מטעויות ומשמש מורה דרך לכל אדם על פי אופיו, כוונותיו, רצונותיו, יעדי חייו והרכב נכסיו.
לא מן הנמנע שדווקא זוגות צעירים שמתחילים את דרכם בעולם הפיננסי זקוקים להדרכה וסיוע לא פחות מזוגות מבוססים בעלי נכסים רבים.

לקוחות לקראת הפרישה נזקקים בדחיפות לסיוע עזרה וליווי בתהליך הואיל ומועד היציאה לגמלאות מחייב תשומת לב מיוחדת וקבלת החלטות מוסדרת בכדי להבטיח הכנסה קבועה לאורך זמן . זהו המועד בו מגיעה שעת מבחן הישימות של התוכנית שהוכנה על ידי המתכנן הפיננסי. טעויות בתחום המיסוי בעיקר אינן ניתנות לתיקון ומכאן החשיבות להתייעצות עם איש מקצוע.
זה המקום והזמן לקבוע פגישה עם מתכנן פיננסי על מנת לייצר תוכנית ברורה לניהול מיטבי של כלל הנכסים הפיננסיים שנצברו במהלך השנים .
 

כתב:
ארז לוי מתכנן פיננסי מוסמך P.F.C בוגר קורס ההסמכה מטעם ארגון המתכננים הפיננסי העולמי וחבר וועדת הרגולאציה בהנהלת הארגון בארץ.

יש לכם שאלות על תכנון פיננסי? רוצים לדבר עם מתכנן פיננסי? מלאו פרטים בטופס מטה ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם.

נשמח לעזור בכל שאלה

שדה אליהו 2 , ראשון לציון
ראשון לציון 7528863

טלפון: 03-9520400
וואטסאפ: 054-2370400
פקס: 03-9520300

מייל: info@adar-fin.co.il
בימים א' – ה'
בין השעות 17:00 – 08:00

הצטרפות לניוזלטר

הצטרפו עכשיו לקהילת הניוזלטר שלנו וקבלו עדכונים  על חדשות אירועים וטיפים.