קרנות גידור

קרנות גידור

קרן גידור היא גוף שמאגד השקעה של פרטים למען השגת רווח משותף. בניגוד לקרנות נאמנות, שמשקיעות בנכסים פיננסיים מתוך תקווה שערכם יעלה, קרנות גידור קלאסיות פועלות באסטרטגיות שונות שאמורות להיות ניטרליות ביחס לשוק. כלומר, הקרנות מעוניינות להרוויח גם במצבים של שוק תנודתי.

אחת האסטרטגיות של קרנות גידור היא לונג-שורט: הקרן קונה נכס מסוים וכנגדו מוכרת נכס אחר בסכום זול יותר בעל מאפיינים דומים. שני הנכסים יעלו או ירדו לפי מצב השוק, אבל הנכס היקר ישיג בכל מצב תשואה עודפת לעומת הנכס הזול יותר.

מנהלי קרנות גידור רבים מעוניינים להעצים את הרווחים, ולכן משתמשים במנופי אשראי גבוהים. ואולם תמיד קיים סיכוי שהמנהלים ישגו בהימור, או שהשוק יתנהג באופן "לא רציונלי" לאורך תקופה לא קצרה, ועל כן השקעה בקרן גידור מחייבת מחשבה והתייעצות עם מתכנן פיננסי מוסמך על מנת לאמוד את הסיכון ולהחליט איזה סכום מסך תיק ההשקעות שלכם יופנה לאפיק מיוחד זה.

קרנות גידור מיועדות ללקוחות כשירים בלבד כלומר לקוחות המתקיימים בהם אחד מ3 התנאים הבאים:

השווי הכולל של הנכסים הנזילים שבבעלותם עולה על 8 מיליון ₪
גובה הכנסתם השנתית בכל אחת מהשנתיים האחרונות עולה על 1.2 מיליון ₪ ליחיד או 1.8 מיליון ₪ לתא משפחתי
שווי נכסיהם הנזילים עולה על 5 מיליון ₪ והכנסתם השנתית בכל אחת מהשנתיים האחרונות עולה על 600 אלף ₪ ליחיד או 900 אלף ₪ לתא משפחתי.

מרבית קרנות הגידור שבחנו מייצרות תשואה נפלאה לאורך זמן בתחכום ויצירתיות יוצאים מגדר הרגיל אם אתם לקוחות כשירים כדאי שתקבעו פגישה במשרדנו בדחיפות .

 

03-9520400

נשמח לעזור בכל שאלה

שדה אליהו 2 , ראשון לציון
ראשון לציון 7528863

טלפון: 03-9520400
וואטסאפ: 054-2370400
פקס: 03-9520300

מייל: info@adar-fin.co.il
בימים א' – ה'
בין השעות 17:00 – 08:00

הצטרפות לניוזלטר

הצטרפו עכשיו לקהילת הניוזלטר שלנו וקבלו עדכונים  על חדשות אירועים וטיפים.