תכנון פיננסי אסטרטגי לדרג ניהולי בכיר

אתה משקיע בהצלחה הפיננסית של החברה, אנחנו נבטיח את ההצלחה הפיננסית שלך    

מה אנחנו מציעים לך?  

תכנית פיננסית אסטרטגית לדרג ניהולי בכיר כוללת שלושה מרכיבים עיקריים:  

1 ניתוח המבנה הפיננסי של התנאים הסוציאליים לרבות מוכנות לפרישה.  2 ניתוח כל הנכסים הפיננסיים ובניית תכנית להגדלת התשואות עד הכפלתן.  3 ניהול סיכונים פיננסיים.  

  

מתודולוגית העבודה שלנו  

1 ניתוח המבנה הפיננסי של התנאים הסוציאליים לרבות מוכנות לפרישה  1.1 המתכננים הפיננסיים של אדר תכנון פיננסי יספקו לך תמונה מלאה של כל הסביבה התעסוקתית שלך מבחינה פיננסית כולל ניתוח מעמיק של הסכמי עבודה.  2.1 הקטנת דמי ניהול ועמלות במוצרים הפנסיוניים בכל הגופים המוסדיים.  3.1 ניתוח תכנית בונוסים ואופציות עם התייחסות לתכנוני מס חכמים.  

4.1 נבחן כבר כעת את המוכנות לפרישה שלך ושל בן/בת הזוג ונציע דרכים לשפר ולהגדיל את גובה הקצבאות

2 ניתוח כל הנכסים הפיננסיים ובניית תכנית להגדלת התשואות עד הכפלתן  1.2 נבחן את כלל הנכסים הפיננסיים לרבות חובות ותזרים, מתוך כוונה לקבוע את ערכם הכלכלי נטו של כלל נכסיך.  

2.2 נברר מהם הצרכים הייחודיים שלך ונייצר עבורך אסטרטגיות השקעה 

פיננסיות וכן נציע לך כלים להשבחת תשואות והקטנת סיכון.  

3.2 נייצר אסטרטגיה פיננסית ייחודית שתכפיל את התשואות בקרן ההשתלמות תוך הקטנת הסיכון.  

4.2 נחשוף דרכים ליצירת תזרים חודשי נאה מבלי לפגוע בקרן החיסכון.  

5.2 נסייע ברכישת נכסי נדל"ן בארץ ובחו"ל תוך ניתוח עסקאות על פי סיכון ותשואה.  6.2 נבחר עבורך השקעות אלטרנטיביות שאינן תלויות בתנודתיות שוק המניות והאג"ח.  

7.2 שימוש באסטרטגיות יצירתיות התורמות להשבחת והצמחת הנכסים הפיננסיים.    

3 ניהול סיכונים פיננסיים מותאם אישית  

בכל אחד ממרכיבי התכנון הפיננסי נטפל בניהול הסיכון.  

על מנת לטפל בסיכון חייבים להבין את שכיחות המקרה ואת הנזק שהוא עלול לייצר ככול שהשכיחות למקרה גבוהה והנזק גבוה חייבים למצוא פתרון ולגדר את הסיכון. במקרים ששכיחות הסיכון נמוכה והנזק, שעלול להיגרם, נמוך ניתן להתעלם מהסיכון.  

1.3 ניהול סיכוני מס בסביבת העבודה – ניתוח הסכמי העבודה ומיצוי זכויות אופטימלי הצגת תכנוני מס חכמים, בחינת חבות לפיצויים לרבות פתרונות לפי תיקון  .190

2.3 ניהול סיכוני ביטוח – התבוננות מעמיקה אל תכניות הביטוח חיים, בריאות ואבדן כושר עבודה והתאמתם לצרכים המיוחדים של המשפחה מתוך כוונה לבטל כפילויות ולהגביר את החיסכון.  

3.3 ניהול סיכוני תוחלת חיים – ניהול תהליך הפרישה כבר כעת ותכנוני מס בעת הפרישה, טיפול בקצבאות הפרישה של בני הזוג על מנת לוודא שמירה על רמת חיים.  4.3 ניהול סיכוני חוב ואשראי – מעקב אחר תזרים המזומנים, הכנסות אל מול הוצאות משק הבית לרבות מחזור חוב ומשכנתא מתוך כוונה לשחרר יותר כספים לחסכון שיסייעו לעמוד במטרות חיים.  

5.3 ניהול סיכוני מס בירושה – תכנון מס אפקטיבי יאפשר להעביר נכסים פיננסיים רבים יותר לדור הבא בתשלומי מס מופחתים.  

6.3 ניהול סיכוני שוק ההון – אסטרטגיות פיננסיות מגוונות ומפוזרות בין מרכיבי נדל"ן והשקעות אלטרנטיביות יאפשרו לשמור על ערכם של הנכסים הפיננסיים, לגדר את הסיכון בשווקים יורדים ואפילו להמשיך ולהצמיח אותם.  

  

תכנון פיננסי אסטרטגי לדרג ניהולי בכיר

בסיום תוגש לך תכנית כתובה מסודרת שתכלול דרכי פעולה והמלצות לביצוע לרבות לוחות זמנים.  המתכנן הפיננסי יבצע עבורך את כל ההמלצות הלכה למעשה ולאחר קבלת הסכמתך!  

ליווי מתמשך מבטיח התאמת התכנית לסביבה פיננסית ורגולטורית דינמית ולשינויים בתעסוקה או במצב המשפחתי כפי שקורה מעת לעת.  

תכנון פיננסי הוא תהליך שיוביל אותך לקבוע אסטרטגיות פיננסיות ויעזור לך להשיג את מטרות חייך תוך התייחסות למצבך הפיננסי והמשפטי. הכלכלה ההתנהגותית מוכיחה שוב ושוב שעל מנת לקבל החלטות כלכליות נבונות יש צורך באיש מקצוע בלתי תלוי. המתכנן הפיננסי ישמש מנטור פיננסי ואיש אמון, שיסייע לך בניהול כלל הנכסים הכספיים הפיננסיים והפנסיוניים שלך.  

המתכננים הפיננסיים שלנו יסייעו לך ליצור אסטרטגיות השקעה מגוונות, שישביחו את הנכסים הפיננסיים שלך ויובילו אותך ביעילות לעצמאות כלכלית תוך הקפדה על ניהול סיכונים מותאם אישית, על פי יעדי חיים וריבית מטרה.  

  

*התכנון הוא דיסקרטי ומותאם אישית.  

המטרה המרכזית : ביטחון פיננסי, עצמאות כלכלית ושקט נפשי.  

  

מדוע כל מנהל/ת בכיר חייב זאת ?  

אנו יודעים כי זמנך מוקדש כל כולו לניהול החברה והעסק עד שלא נותר בידך זמן פנוי לענייניך האישיים. לכן יש לך צורך באיש אמון, שיסייע בידך לנהל את ענייניך האישיים בנאמנות ובדיסקרטיות. המתכנן הפיננסי שלנו כפוף לקוד האתי מחמיר ומחויב לשמירת האינטרסים האישיים של לקוחותיו – אין מתאים ממנו ללוות אותך.  

למה דווקא אנחנו ? 
 

אדר תכנון פיננסי שייכת לצמרת חברות התכנון הפיננסי בארץ והיא פועלת על פי מתודולוגיה שנקבעה על ידי ארגון המתכננים הפיננסיים העולמי, תוך אימוץ הקוד האתי המחמיר שקבע הארגון. בהתאםלכך אנו פועלים בשקיפות, ביושר ובנאמנות כלפי לקוחותינו ונותנים שירותי ניהול פיננסי אישי בסטנדרטים בינלאומיים. אדר תכנון פיננסי צוינה לשבח בשנת 2016 בקטגוריית התכנון הפיננסי.  

בין לקוחותינו נמנים מנהלים בכירים ומנהלות בכירות במשק, הנהנים ונהנות משירות תכנון פיננסי  אסטרטגי למנהלים בכירים ומליווי אישי ומתמשך.  

כל המתכננים הפיננסיים באדר תכנון פיננסי הם בעלי הכשרה והסמכה בינלאומית ורשאים לשאת את התואר P.F.C .אנו מיישמים שיטות מחקר ויישום יצירתיות ולניהול נכסים פיננסיים מסייעים ללקוחות לשפר את החוסן הכלכלי שלהם.  

אנו מתחייבים למקצוענות, לדיסקרטיות ולשירות אישי בזמינות גבוהה.  

אנחנו כאן בשביל לעבור אתכם את הדרך במחויבות מלאה ובהתאמה אישית .    

למי זה מתאים?  

שירות התכנון הפיננסי שאנו מציעים מתאים למנהלים בכירים ולמנהלות בכירות, בעלי הכנסה חודשית גבוהה.  

 

שדה אליהו 2 , ראשון לציון
ראשון לציון 7528863

טלפון: 03-9520400
וואטסאפ: 054-2370400
פקס: 03-9520300

מייל: info@adar-fin.co.il
בימים א' – ה'
בין השעות 17:00 – 08:00

הצטרפות לניוזלטר

הצטרפו עכשיו לקהילת הניוזלטר שלנו וקבלו עדכונים  על חדשות אירועים וטיפים.