תכנון פרישה

מהו תכנון מס בפרישה? מדוע צריך לשכור את שירותיה של חברה מקצועית בעת פרישה מוקדמת או עזיבת מקום העבודה? מה יש לדעת על מיסוי בפרישה וכיצד הידע הנ"ל יסייע לכם?

לקראת פרישה, חלק גדול מאתנו חושש ממצב בריאותי ירוד המצריך טיפול ומשאבים כספיים, מירידה ברמת חיים או מתלות בילדים זאת לצד חלומות המתפרשים על שנים רבות אותם תכננו להגשים לאחר הפרישה כמו למשל טיסה לחו"ל, החלפת רכב, חוגים, לימודים, פעילויות פנאי ועוד. במקביל לחששות אלו, ההיבט הפיננסי של חיינו מרחף מעל כמו עננה שחורה אשר ניזונה בעיקר מחוסר ידע או התמצאות בתחום. כדי להתגבר על הבעיה ועל מנת ליהנות מאיכות חיים גם לאחר הפרישה, גוברת החשיבות לפניה אל חברה מקצועית אשר מתמחה בתכנון פרישה.

בדרך זו, תוכלו להיות בטוחים כי האינטרסים שלכם מיוצגים על הצד הטוב ביותר וכי תהיה בידכם האפשרות להגשים את כל היעדים שלכם בעת הפרישה. ואף שלעולם לא מאוחר מדי, ככל שתקדימו לעשות כן, כך תיהנו מתוצאות מוצלחות יותר למשך פרק זמן ארוך יותר.

מדוע חשוב לקבל ייעוץ גם לפני פרישה מוקדמת?

ההתקדמות הרבה בעולם הרפואה לצד תנאי היגיינה נאותים יותר ותזונה בריאה ועשירה הובילו לעלייה משמעותית בתוחלת החיים. כך, אם יצאתם לפרישה מוקדמת, סביר כי לפניכם יש עוד שנים טובות בהן תצטרכו להסתדר ולהתנהל נכון מבחינה פיננסית. בעזרת תכנון פרישה מאת מתכנן פיננסי מקצועי, תוכלו לבנות תכנית פיננסית ולחשוב על אסטרטגיה אשר תסייע לכם להגשים את היעדים שלכם. במקביל, תוכלו להכיר את הזכויות העומדות לרשותכם בתחום מיסוי בפרישה, לקבל החלטות שיסייעו לכם לשמר את כספכם ולהבטיח את עתידכם הכלכלי.

זקוקים למידע נוסף אודות תכנון פרישה? המומחים של אדר פיננשיא לשירותכם!

אדר פיננשיא מתמחה בתכנון פיננסי, כאשר תכנון פרישה הוא חלק אינטגרלי מהתמונה הגדולה. מעבר לאמינות ללא רבב ולשמירה על האינטרסים שלך מעל לכל שיקול אחר, ייחודינו בשירותים אותם אנו מציעים: אנו מבצעים תכנון מס בפרישה תוך סיוע ביצירת הכנסה קבועה לאורך זמן, לרבות טיפול בהעברת נכסים לדור הבא והשקעות בנכסים מיוחדים שייצרו עבורכם תשואה חודשית – וכך עתידכם הכלכלי יהיה מובטח.

בעזרת אדר פיננשיא אינכם צריכים לחשוש מן העתיד הפיננסי שלכם, כי אנו נתכנן אותו עבורכם. צרו עמנו קשר כעת לתיאום פגישה ראשונה ללא עלות. 

יש לכם שאלות על תכנון פיננסי? רוצים לדבר עם מתכנן פיננסי? השאירו פרטים בטופס מטה ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם.

נשמח לעזור בכל שאלה

שדה אליהו 2 , ראשון לציון
ראשון לציון 7528863

טלפון: 03-9520400
וואטסאפ: 054-2370400
פקס: 03-9520300

מייל: info@adar-fin.co.il
בימים א' – ה'
בין השעות 17:00 – 08:00

הצטרפות לניוזלטר

הצטרפו עכשיו לקהילת הניוזלטר שלנו וקבלו עדכונים  על חדשות אירועים וטיפים.