משבר הקורונה, שההשפעה הבריאותית שלו הולכת ופוחתת בימים האחרונים, עדיין מותיר אחריו  תוצאות כלכליות קשות . המשבר הזה מעלה ומדגיש את החשיבות בצורך לחיסכון שישמש אותנו בימי סגריר.

מתודת העבודה של המתכננים הפיננסים הבינלאומיים ( CFP ), מחייבת לייצר לכל לקוח קרן לסיכונים מיוחדים, כזו שמעניקה פתרון כלכלי זמין לכל מיני ברבורים שחורים כאלו שמופיעים משום מקום ומאיימים על הלקוח כלכלית ואו בריאותית.

הקרן לסיכונים מיוחדים תשמור על נזילות וזמינות ותושקע באפיקים חסרי סיכון.

המטרה לאפשר למשק הבית מקור הכנסה לפרק זמן של שישה חודשים לפחות גם אם לא תהיה הכנסה כלשהי למשק הבית ואפילו שני בני הזוג הפסיקו עבודתם מכל סיבה שהיא.

 

הקרן לא חייבת לשמש למצבי קיצון אלא היא יכולה לתת מענה גם לאירועים משמחים כמו חתונה בהפתעה, חופשה משפחתית ספונטנית ועוד.

המטרה היא אחת – לשמור על מוכנות בכל מצב!

נכון, ככל שיש ברשותך יותר נכסים, כך קל יותר לרתק סכום כסף גדול יותר לכל צרה שלא תתרחש. אני מבקש להדגים לכם כיצד חיסכון חודשי קטן עשוי לאפשר לנו רווחה גדולה.

 

במידה ונחסוך סכום חודשי של 1,000 ₪ בתשואה שנתית ממוצעת נטו של 4% ( ישנן לא מעט אפשרויות כאלו ) ונבצע לו עיתוד FV ערך עתידי ), נקבל: 

השכר הממוצע לזוג במדינת ישראל ע"פ הלמ"ס עומד על  21,768 ₪, אחרי חמש שנות חסכון בלבד הקרן לסיכונים מיוחדים תכסה שלושה חודשי שכר. לאחר עשר שנות חסכון הקרן תצבור (147,300 ₪ ) ותכסה לפחות שישה חודשי שכר.

בעקבות משבר הקורונה התחדדה אצל לקוחותינו ואצלנו החשיבות של יצירת קרן לסיכונים מיוחדים. מרבית בעלי העסקים, שהופיעו לאחרונה במדיות השונות והתחננו לעזרה ממשלתית, היו מסוגלים לצלוח את המשבר הזה ביתר קלות אילו הכינו עצמם מבעוד מועד.

הקרן לסיכונים מיוחדים לא תפתור את כל הבעיות או תחליף עזרה ממשלתית שפשוט חייבת להגיע, אבל היא תיתן לכל אחד אוויר לנשימה ויכולת לקבל החלטות נכונות מתוך מחשבה ולא מתוך תחושת בהילות.

אנו מזמינים אתכם לתאם פגישה על מנת לתכנן את העתיד שלכם ושל בני משפחתכם באופן יעיל.

בריאות טובה לכולנו!

 

 

אמיר יצחק: מתכנן פיננסי CFP ומנהל סיכונים 

נשמח לעזור בכל שאלה

שדה אליהו 2 , ראשון לציון
ראשון לציון 7528863

טלפון: 03-9520400
וואטסאפ: 054-2370400
פקס: 03-9520300

מייל: info@adar-fin.co.il
בימים א' – ה'
בין השעות 17:00 – 08:00

הצטרפות לניוזלטר

הצטרפו עכשיו לקהילת הניוזלטר שלנו וקבלו עדכונים  על חדשות אירועים וטיפים.